برگزاری جلسه ستاد راهبردی شهرستان بانه

برگزاری جلسه ستاد راهبردی شهرستان بانه

جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان بانه به ریاست امین زاده سرپرست فرمانداری و با حضور احمدپور مدیر صندوق، محمدی معاون برنامه‌ریزی فرماندار، بخشداران تابعه، روسای ادارات عضو ستاد شهرستان و کارگزاران صندوق با دستورکار بررسی وضعیت بیمه ای شهرستان بانه، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سرپرست فرمانداری بانه در این جلسه گفت: در راستای ترویج هر چه بیشتر بیمه روستائی لازم است مردم به عینه نمونه‌های برخورداری اعضای صندوق از این مزایا را ببینند.

 

وی با اشاره به مصوبات جلسه قبلی ستاد راهبردی شهرستان افزود: تعداد کثیری از ساکنان شهر بانه کشاورزان غیر ساکن بوده و لازم است تمهیدات ویژه ای برای این دسته از مشمولان عضویت در صندوق اندیشیده شود و در این راستا نیاز است کارگزاران جدید در سطح شهر دایر شوند تا بتوانیم با ظرفیت بیشتری روستائیان و کشاورزان پر تلاش شهرستان بانه را تحت پوشش صندوق درآوریم.

 

امین زاده ادامه داد: در راستای ترویج هر چه بیشتر بیمه روستایی لازم است مردم به عینه نمونه های برخورداری اعضای صندوق از این مزایا را ببینند که در جهت تحقق این مهم لازم است مستمری بگیران صندوق در همایش ها و جلسات مردمی دعوت شوند و در کنار اهداء لوح و حکم مستمری بگیری بتوانند مزایای صندوق را که خود از آن بهرمند هستند برای مردم بازگو کنند.

 

وی گفت: در هر شهر ابزار تبلیغی می‌تواند خاص خود آن منطقه باشد که در شهرستان بانه نیز نیاز است از ابزارهای ویژه این شهر جهت ترویج بیمه استفاده شود. در این راستا کارگزاران نقش اصلی و محوری را ایفا می کنند و در کنار آنها ما نیز کمک می کنیم تا مشکلات آنان مرتفع شود.

 

امین زاده از روسای ادارت خواست تا از توان حداکثری خود در جهت تحقق سهمیه تکلیفی ابلاغی استاندار محترم در خصوص شهرستان بانه استفاده کنند.

 

وی کارگزاران را فراخواند که موانع موجود در راه خود را بیان کنند تا نقاط ضعف و مشکلات موجود را به یاری هم برطرف کنیم و بر نقاط قوت بیفزاییم.

 

جبار احمدپور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان نیز در این جلسه با تشکر از تلاش های مجموعه فرمانداری بانه، تلاش های سال گذشته را مفید برشمرد و گفت:  این تلاش ها باعث جهش در شاخص های بیمه ای شهرستان شده است.

 

وی تلاش‌های سال جاری را ناکافی دانست و گفت: نیاز است کارگزاران شهرستان با کمک مجموعه فرمانداری و ادارات شهرستان تلاش ویژه ای در 2 ماه مانده تا پایان  سال انجام دهند. وی از کارگزاران خواست تا به عنوان کسب و کار به کارگزاری بنگرند و در جهت توسعه کار خود از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

 

احمدپور افزود: لازم است کارگزاران در مراسم نماز جمعه به خصوص روستاهای بزرگ شرکت کنند و از تریبون نماز جمعه جهت ترویج بیمه استفاده نمایند.

 

در ادامه جلسه روسای ادارات شهرستان بانه نظرات خود را مطرح کرده و توسط مدیر صندوق جواب مقتضی به آنان داده شد.  پس از اتمام جلسه ستاد راهبردی، نشستی  با حضور کارگزاران صندوق جهت مرتفع کردن موانع و مشکلات آن ها برگزار شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©