برگزاری ستاد راهبردی شهرستان سقز

برگزاری ستاد راهبردی شهرستان سقز

جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان سقز به ریاست علی محمدیان معاون عمرانی فرماندار و با حضور جبار احمد پور مدیر صندوق، بخشداران تابعه، روسای ادارات شهرستان، شهرداران، روسای شوراها و نماینده کارگزاران شهرستان با دستور کار بررسی وضعیت بیمه ای شهرستان سقز در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر، علی محمدیان در این جلسه، صندوق را بهترین پناهگاه برای روستائیان در سالمندی دانست و با تشریح مبانی نظری بیمه و تاریخچه ابداع آن در ایران و جهان، کارکردهای آن در زندگی بشر را برشمرد و بر فراگیر شدن بیمه مابین اقشار کم درآمد بخصوص روستائیان و اقشار مولد و زحمتکش جامعه تاکید کرد.

 

وی گفت: سیاست دولت گسترش چتر بیمه ای مابین آحاد جامعه ایرانی است و در این راستا مطابق شعارهای انقلاب اسلامی ایران و در راستای تحقق آن شعارها که حمایت از اقشار کم درآمد بوده و هست، صندوق بیمه روستائیان بنیاد نهاده شده است.

 

محمدیان افزود: روستائیان و کشاورزان از جمله ضعیف ترین اقشار جامعه هستند که در زمان پیری هیچ گونه حمایتی ندارند و صندوق بهترین پناهگاه برای روستائیان در سالمندی است.

 

وی ادامه داد: لازم است با تسهیلگری، کلیه دستگاه های عضو ستاد کلیه روستائیان و کشاورزان مشمول به عضویت صندوق درآیند.

 

محمدیان در خاتمه از حضار در جلسه خواست تا در امر ترویج و شناساندن بیمه روستائی، فراتر از یک دستور اداری و وظیفه کاری بنگرند و همچون کاری خیر و خداپسندانه صندوق بیمه روستائیان را یاری دهند.

 

جبار احمدپور مدیر صندوق در استان کردستان نیز در ادامه این جلسه از تلاش‌ها و همکاری مجموعه فرمانداری ویژه شهرستان سقز تشکر و قدردانی کرد و به تشریح خدمات صندوق پرداخت.

 

وی گفت: طی سال 97 رشد چشمگیری در جذب بیمه شدگان در شهرستان سقز را شاهد بودیم که امیدواریم در سال 98 نیز این رشد ادامه یابد و در 2 ماه مانده تا پایان سال بتوانیم شهرستان سقز را به پوشش حداکثری نزدیکتر کنیم.

 

در ادامه حاضرین در جلسه نظرات و سوالات خود را مطرح کرده و توسط مدیر صندوق جواب مقتضی به آنان داده شد.

 

پس از اتمام جلسه ستاد راهبردی، نشستی  با حضور کارگزاران صندوق جهت مرتفع کردن موانع و مشکلات آن ها برگزار گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©