فرماندار دهگلان: خدمات صندوق بیمه روستایی توسط همه دستگاه‌های اجرایی ترویج شود

فرماندار دهگلان: خدمات صندوق بیمه روستایی توسط همه دستگاه‌های اجرایی ترویج شود

فرماندار دهگلان خواستار ترویج خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر توسط شبکه مویرگی دستگاه های اجرایی مرتبط در این شهرستان شد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، کوسار دادور در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی شهرستان دهگلان که با حضور بخشداران تابعه، روسای ادارات شهرستان و کارگزاران معین صندوق برگزار شد، با اشاره به پرداخت دو سوم از حق بیمه صندوق توسط دولت، افزود: این صندوق برکات زیادی برای کشاورزان، روستانشینان و کشاورزان غیرساکن در روستا‌ها دارد و بخشی از آتیه آنان را تامین می کند.

 

وی ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای تحقق حقوق شهروندی، سه خدمت ویژه دارد که همگی باعث حفظ کرامت و شأن انسانی می گردد. بنابراین لازم است مدیران اجرایی دستگاه های عضو ستاد که هر کدام به صورت مویرگی دارای شبکه ای در سطح شهرستان و در روستاها هستند، در امر ترویج بیمه اجتماعی، صندوق را یاری دهند و در جلسات خود در سطح شهرستان، از کارگزاران صندوق دعوت کنند.

 

جبار احمدپور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از توجه ویژه فرماندار دهگلان به موضوع بیمه روستاییان گفت: قشری که رسالت بیمه کردن آنان بر عهده صندوق قرار گرفته، از زحمت کشان جامعه محسوب می شوند و دولت در جهت حمایت از این اقشار کم درآمد و در عین حال مولد، این صندوق را تأسیس کرده است.

 

وی مزایای عضویت کشاورزان، روستاییان و عشایر در صندوق را برشمرد و در ادامه جلسه، به سوالات حاضران پاسخ داد.

 

پس از اتمام جلسه ستاد راهبردی، از کارگزاری های سطح شهرستان بازدید به عمل آمد و در جهت استفاده حداکثری از فرصت باقیمانده تا پایان سال، تاکیدات لازم صورت گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©