تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

تقدیر معاون وزیر جهاد کشاورزی از مدیریت فارس

معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور، با اهدای لوح تقدیر از مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس به دلیل گسترش پوشش بیمه ای در میان روستاییان تقدیر کرد.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، دکتر شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور در جلسه ای که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، از حسن کمالی مدیر استان فارس به‌عنوان یکی از افرادی که سازمان تعاونی روستایی فارس را در سال 98 و سال های قبل یاری کرده است، تشکر و قدردانی به‌عمل آورد.

 

رحیمی رئیس سازمان تعاون روستایی فارس نیز در این جلسه گفت: فعالیت تعاونی ها در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از افتخارات سازمان تعاون روستایی محسوب می شود.

 

وی افزود: از 197 کارگزار بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر فارس 156 کارگزاری را شرکت های تعاونی تشکیل داده اند و با تلاش کارکنان این تعاونی ها توانسته ایم تا کنون 115هزار خانوار روستایی را به جمعیت 146 هزار خانواری بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر اضافه کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©