پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران فارس

پرداخت تسهیلات به مستمری بگیران فارس

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس از پرداخت مبلغ 3 میلیون تومان تسهیلات برای اولین بار به مستمری‌بگیران این صندوق خبر داد و گفت: این تسهیلات بدون ضامن به مستمری بگیران پرداخت و ماهیانه مبلغ یکصد هزار تومان از مستمری آنان کسر می شود.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، حسن کمالی در گفت‌و‌گوی تلویزیونی با خبرنگار صدا‌و‌سیمای مرکز فارس، افزود: این طرح به مناسبت دهه فجر اجرایی شده است و پس از درخواست متقاضیان، تسهیلات مستمری‌بگیران تا پایان دهه فجر به حساب آنان واریز می‌شود.

 

کمالی تصریح کرد: برای پرداخت تسهیلات، محدودیت زمانی در نظر گرفته نشده است و هیچ‌گونه نگرانی برای آن‌دسته از مستمری‌بگیرانی که به هر دلیلی نتوانند تا پایان دهه فجر درخواست خود را ارسال کنند، وجود ندارد.

 

مدیر صندوق در استان فارس در انتهای این گفت‌و‌گو که به مناسبت دهه فجر در جهت اطلاع‌رسانی از خدمات و مزایای بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر انجام شد، از اعزام رایگان بیمه‌شدگانی که تاکنون توفیق تشرف به بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) را پیدا نکرده‌اند خبر داد و گفت: جهت تأمین اسکان این عزیزان در حال رایزنی و هماهنگی‌های نهایی با آستان قدس رضوی هستیم تا در آینده ای نزدیک توفیق خدمت به زائرین امام مهربانی‌ها را شاهد باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©