ترویج خدمات صندوق در جشن انقلاب روستای زیویه کردستان

ترویج خدمات صندوق در جشن انقلاب روستای زیویه کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان کردستان با حضور در جشن انقلاب روستای زیویه بخش نمشیر شهرستان بانه، به تشریح مزایا و خدمات صندوق پرداخت و خواستار عضویت روستاییان در این نهاد بیمه گر اجتماعی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جشن سالگرد چهل ویکمین پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار، مدیر صندوق استان، بخشدار و روسای سایر ادارات سطح شهرستان در محل مسجد روستای زیویه بخش نمشیر شهرستان بانه برگزار شد .

 

در این مراسم که اهالی روستا در آن حضور چشم‌گیری داشتند، جبار احمدپور مدیر صندوق در استان کردستان، توضیحات کامل و جامعی در خصوص صندوق، شرایط عضویت، مزایا و خدمات آن ارائه کرد و خواستار عضویت و بهرمندی مخاطبان از این خدمت ارزشمند نظام و انقلاب شد.

 

در ادامه این مراسم، حکم از کارافتادگی یک نفر از بیمه‌شدگان این بخش اهدا و از زحمات حامیان صندوق در این بخش که در حوزه ترویج و اطلاع رسانی خدمات صندوق نقش به‌سزایی ایفا نموده بودند، با اهدای لوح، تقدیر به‌عمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©