دیدار مدیر یزد با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان

دیدار مدیر یزد با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد با مدیرکل و معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد دیدار و گفت‌و‌گو کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، حسن ابراهیمی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب محمد شجاعان گفت: تعداد زیادی از مددجویان این نهاد که از چرخه حمایت خارج شده اند، توان پرداخت حق بیمه خود را ندارند و بیمه آنها قطع شده است که در این راستا تقاضا داریم این نهاد در حد امکان این افراد ار در پرداخت حق بیمه یاری کند.

وی افزود: با توجه به یکی بودن جامعه هدف هر دو نهاد، امید است تا تدبیری در این زمینه اندیشیده شود تا نسبت به رفع مشکل موجود این افراد اقدام و در جهت بیمه نمودن سایر مددجویان که فاقد هرگونه بیمه اجتماعی هستند با همکاری این نهاد اقدام شود .

 

محمد شجاعان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد نیز در این دیدار گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی بیشتر تمرکز بر روی حمایت از وضعیت معیشتی مردم است.

 

وی افزود: در زمینه همکاری با صندوق بیمه روستاییان و عشایر، هماهنگی های لازم با حوزه فرهنگ و اشتغال صورت می گیرد و دوره های آموزشی در این زمینه برگزار خواهیم کرد و از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر یزد هم دعوت می شود که در زمینه این بیمه توضیحاتی به حاضران در دوره های آموزشی ارائه دهند.

 

شجاعان خاطر نشان کرد: کمیته امداد هم پس از شناسایی افراد فاقد بیمه و بیمه شدگان غیر فعال، با ارائه ابزارهای تشویقی نسبت به حمایت از این عزیزان اقدام خواهد کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©