تقدیر از کارگزاران برتر استان البرز

تقدیر از کارگزاران برتر استان البرز

هادی بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان البرز در سومین جلسه با کارگزاران این استان، از تلاش و همت کارگزاران در جذب بیمه شده جدید و تمدید بیمه شدگان تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بشیری با اشاره به رشد 200 درصدی جذب بیمه شده در 9 ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: با تلاش و همت همکاران دفتر مدیریت استان و کارگزاران توانستیم رشد قابل توجهی در جذب بیمه شده جدید داشته باشیم.

 

وی از کارگزاران خواست تا با اهتمام هرچه بیشتر در ایام باقی بانده نسبت به انجام سهمیه تکلیفی خود اقدام کنند.

 

بشیری اظهار داشت: اولویت اصلی ما، تحت پوشش قراردادن روستائیان و عشایر مشمول استان است و در کنار آن باید تمرکز بیشتری برای جذب کشاورزان غیر ساکن در روستا، ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر و استفاده کنندگان از تسهیلات اشتغال روستائی داشته باشیم.

 

مدیر صندوق در استان البرز در این جلسه از مدیریت کارگزاری های 57123، 57038 و 57073 به دلیل تعداد جذب  بیمه شده و از کارگزاری های 57121 و 57003 به دلیل تکریم ارباب و رجوع، رضایتمندی مراجعان و انجام مطلوب امور بیمه ای تقدیر کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©