شاقوزایی: نقش آفرینی روستائیان و عشایر و خلق حماسه ها موجب دوام و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی است

شاقوزایی: نقش آفرینی روستائیان و عشایر و خلق حماسه ها موجب دوام و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی است

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، با اعلام فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی استان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، از حضور حماسی روستائیان، عشایر، کارگزاران و کارکنان صندوق تقدیر کرد و اظهار داشت: نقش آفرینی روستائیان و عشایر، حضور در همه صحنه‌ها و خلق حماسه‌ها، موجب دوام و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شاقوزایی با تشریح فعالیت‌های صندوق در دهه مبارک فجر، گفت: آذین بندی و نصب بنر در مدیریت صندوق بیمه اجتماعی استان و کارگزاری‌ها، برگزاری مراسم تجلیل از مستمری بگیران و اعطای احکام مستمری به بیمه شدگان در روستاهای شهرستان تفتان، میرجاوه، زهک و هیرمند، حضور در مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا و تجدید بیعت با آرمانهای شهدای گرانقدر، دیدار با خانواده معظم شهدا، حضور در مراسم افتتاحیه پروژه های اشتغالزایی روستایی در منطقه سیستان، دیدار و گفت‌وگو با صیادان و اعلام آمادگی مدیریت صندوق بیمه اجتماعی استان برای عضویت فعالان این حوزه در صندوق در جهت تامین امنیت شغلی آنان، دیدار با فرمانداران و بخشداران در شهرستانهای زابل، زهک، میرجاوه، مشارکت صندوق بیمه اجتماعی استان در برنامه های ورزشی روستایی، حضور کارکنان و کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن و دیدارهای مردمی مدیر و کارشناسان صندوق بیمه اجتماعی استان در مناطق روستایی از جمله فعالیتهای صندوق بیمه اجتماعی استان به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بوده است.

 

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد توجه خاص نظام جمهوری اسلامی به روستائیان و عشایر بوده ایم و خدمات بسیار ارزنده ای در طول این سالها به این اقشار ارائه شده است.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، یکی از مهمترین خدمات در جهت گسترش عدالت اجتماعی را بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر عنوان کرد و افزود: دولت تلاش دارد با تامین امنیت شغلی و رفاه نسبی خانواده های روستایی و در گذار از شرایط سخت و دشوار، کرامت و عزت نفس آنها حفظ شود.

 

وی با اشاره به نقش دهیاران، شوراهای اسلامی و همه افراد تاثیرگذار در توسعه همه جانبه استان گفت: توسعه روستایی پایدار بدون مشارکت روستاییان امکان پذیر نیست. انتظار می‌رود با مشارکت و همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی در زمینه اطلاع رسانی مطلوب و آشنایی خانواده ها از بیمه اجتماعی و مزایای آن، افراد بیشتری بتوانند با عضویت در این بیمه از خدمات ارزنده آن شامل مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی، فوت و نقل و انتقال سوابق بیمه ای بهره مند گردند.

 

شاقوزایی با درخواست از دهیاران، شوراهای اسلامی، معتمدین و علما و افراد تاثیرگذار برای معرفی این ظرفیت مهم، گفت: گسترش پوشش بیمه اجتماعی در سطح استان و بهره مندی خانواده ها از خدمات آن، امری خیرخواهانه بوده و کمک بزرگی به خانواده ها خواهد بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©