تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

تقدیر از مستمری بگیران سروآباد کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان در مراسم تجلیل از نمونه های بخش کشاورزی شهرستان سروآباد کردستان حاضر شد و از مستمری بگیران صندوق در این شهرستان تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مراسم تجلیل از نمونه‌های بخش کشاورزی و مستمری بگیران صندوق در شهرستان سروآباد با حضور میرزایی سرپرست فرمانداری، احمدپور مدیر استانی صندوق، رحیمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، مدیران دستگاه های اجرایی و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروآباد و با هدف گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تجلیل از مستمری بگیران صندوق و اهدای لوح به آنان برگزار شد.

 

در طی اجرای مراسم، جهت پاسخگویی به مراجعین، میز خدمت صندوق دایر شد و بروشور تبلیغی صندوق در میان حضار پخش شد. در پایان مراسم از برترین افراد در بخشهای کشاورزی، باغداری و دامداری و همچنین از مستمری بگیران صندوق در شهرستان سروآباد تجلیل بعمل آمد و لوح تقدیر توسط مدیر صندوق و مسئولان حاضر در جلسه به آنان اهداء گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©