تقدیر از یاران صندوق در کردستان

تقدیر از یاران صندوق در کردستان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان، در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر روستای تازه‌آباد بهارستان بخش حسین‌آباد شهرستان سنندج حضور یافت و از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و برخی از بازنشستگان صندوق تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مراسم  دهه فجر انقلاب اسلامی در روستای تازه آباد بهارستان بخش حسین آباد شهرستان سنندج  با حضور احمدپور مدیر استانی صندوق، اسفندیاری بخشدار حسین آباد، جمشیدنژاد رئیس شورای بخش حسین آباد، کوهی شهردار حسین آباد، روسای ادارات، شوراها، دهیاران بخش حسین آباد و مردم روستای تازه آباد بهارستان در مسجدر روستا با هدف گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب و اسلامی ایران و تجلیل از مستمری بگیران صندوق و اهدای لوح به آنان برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم، اسفندیاری بخشدار بخش حسین آباد با تبریک دهه فجر، دستاوردهای نظام در 41 سال سپری شده از پیروزیش را برشمرد و از جمله آن به خدمات صورت گرفته در بخش حسین آباد اشاره کرد.

 

وی از دستاوردهای انقلاب را، حمایت از اقشار مستضعف جامعه خواند که در این راستا تشکیل صندوق بیمه روستائی را در جهت حمایت از روستائیان و کشاورزان در زمان پیری و ناتوانی، عنوان کرد و از مردم روستای تازه آباد بهارستان خواست تا به عضویت صندوق در آیند.

 

سپس جبار احمدپور مدیر صندوق، ضمن بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بنیاد نهادن صندوق را در راستای تحقق و برقراری عدالت اجتماعی و حمایت از مردم روستائی و کشاورزان زحمت کش، خواند.

 

وی سپس تشریح کاملی از تاریخچه و مبانی تشکیل صندوق را بیان کرد، در ادامه وضعیت بیمه ای بخش حسین آباد را در مقایسه با شهرستان و استان بیان کرد و از شوراها و دهیاران بخش حسین آباد خواست تا در زمینه ترغیب مردم زحمت کش روستاهای بخش به عضویت در صندوق همکاری و تلاش لازم مبذول دارند تا از مزایای آن بهرمند شوند.

 

احمدپور در ادامه به یارانه بیمه ای که دولت از طرف بیمه شدگان صندوق و برای آنان پرداخت می نماید اشاره کرد.

 

وی در پایان به دلیل همکاری های انجام شده با صندوق از مجموعه بخشداری حسین آباد، شوراها و دهیاران بخش حسین آباد تشکر و قدردانی کرد.

 

در طی اجرای مراسم، جهت پاسخگویی به مراجعان، میز خدمت صندوق دایر شد و بروشور تبلیغی صندوق در میان حضار پخش گردید. در پایان مراسم از رئیس شورای بخش، ماموستای روستا، دهیار و بازنشستگان صندوق در روستای تازه آباد بهارستان تجلیل بعمل آمد و لوح تقدیری توسط مدیر صندوق و مسئولین حاضر در جلسه به آنان اهداء گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©