حضور مدیر صندوق استان گلستان در جلسه شورای اداری تأمین اجتماعی

حضور مدیر صندوق استان گلستان در جلسه شورای اداری تأمین اجتماعی

جلسه شورای اداری سازمان تأمین اجتماعی با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، جلسه شورای اداری تأمین اجتماعی استان گلستان با حضور دانیال پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان و نیک‌نیا مدیرکل تأمین اجتماعی گلستان در ساختمان تأمین اجتماعی استان برگزار شد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان در این جلسه ضمن تشریح اهداف و مأموریت های صندوق، بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر صندوق و تأمین اجتماعی در استان تأکید کرد.

 

پولادوند مراحل عضویت در صندوق را آسان برشمرد و گفت: متقاضیان بیمه اجتماعی روستائیان می توانند برای عضویت به یکی از 75 کارگزاری صندوق در سراسر استان مراجعه می کنند.

 

 وی تصریح کرد: در این صندوق دو برابر حق بیمه ای که هر فرد پرداخت می کند را دولت می پردازد و این مبلغ کمک ویژه دولت برای بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

 

نیک‌نیا مدیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان نیز با اشاره به جایگاه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به عنوان یکی از دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بیمه روستائیان و عشایر عضو یک خانواده هستند و همه ما باید در راستای تحقق پوشش حداکثری بیمه های اجتماعی در جامعه تلاش کنیم.

 

مدیرکل تأمین اجتماعی گلستان قشر کشاورزان، روستائیان و عشایر را اقشار مولد جامعه و در عین حال آسیب پذیر خواند و اظهار داشت: با توجه به خدمات صندوق بیمه روستائیان و عشایر در مناطق محروم و کم برخوردار می توان اطمینان داشت با فعالیت صندوق بخش زیادی از آسیب های اجتماعی مردم مرتفع و در بلند مدت، باری از دوش دولت ها برداشته خواهد شد.

 

گفتنی است در پایان این جلسه ضمن قرائت متن تقدیرنامه علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از مدیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان به پاس همکاری و تعامل این سازمان با صندوق، تقدیر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©