در راستای توسعه بیمه اجتماعی صورت گرفت امضای تفاهم‌نامه همکاری با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

در راستای توسعه بیمه اجتماعی صورت گرفت امضای تفاهم‌نامه همکاری با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

در راستای توسعه بیمه اجتماعی، تفاهم‌نامه همکاری فی مابین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان منعقد شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل، در این تفاهم‌نامه که به امضای رضا عبداللهی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل و نادر فلاحی مدیرکل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل رسید، طرفین بر تقویت همکاری، هماهنگی و هم‌افزایی در راستای توسعه، تعمیم و گسترش پوشش بیمه اجتماعی برای فعالان و صنعتگران شاغل در حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی تاکید کردند.

 

لازم به توضیح است در سال گذشته در راستای توسعه بیمه اجتماعی، تفاهم‌نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور منعقد شده بود و تفاهم‌نامه استانی نیز با استناد به آن تفاهم‌نامه کشوری و با در نظر گرفتن ظرفیت‌های استان منعقد و اجرای مفاد تفاهم‌نامه نیز توسط طرفین آغاز شد.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©