شاقوزائی: شوراهای اسلامی نقش مهمی در رشد و توسعه جوامع محلی دارند

شاقوزائی: شوراهای اسلامی نقش مهمی در رشد و توسعه جوامع محلی دارند

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با تبریک نهم اردیبهشت‌ماه روز ملی شوراها، اظهار داشت: شوراهای اسلامی نهادهای مردمی هستند و می‌توانند نقش مهم و تاثیرگذاری در رشد و توسعه جوامع محلی و پیگیری مطالبات مردم داشته باشند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، وی با تجلیل از همکاری شوراهای اسلامی شهر و روستاها در گسترش پوشش بیمه اجتماعی و اطلاع رسانی شرایط و مزایای صندوق به‌عنوان یکی از مهمترین دستاوردها و خدمات نظام، گفت: با توجه به تعامل و ارتباط نزدیک شوراها و اعتماد مردمی و همچنین کاهش فقر و توسعه اقتصاد خانوارها، امیدواریم با همکاری همدیگر گام‌های موثری را در جهت رشد و توسعه بیمه اجتماعی و برخورداری روستائیان و عشایر از حقوق شهروندی و مزایای صندوق برداریم.

 

شاقوزایی افزود: شوراهای اسلامی شهر و روستا در نظام مردم سالاری دینی و قانون جمهوری اسلامی یکی از ارکان مهم تحقق حاکمیت مردم و تصمیم‌سازی در مسائل مختلف جامعه از جمله اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی هستند.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، افزود: تعامل دستگاه‌های اجرایی با شوراها، علاوه بر افزایش موفقیت طرح‌های اجرایی به افزایش رضایتمندی مردم و خدمات‌رسانی مطلوب کمک می‌کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©