پوشش صددرصدی بیمه عشایر، اولویت اداره‌کل امور عشایری خراسان جنوبی

پوشش صددرصدی بیمه عشایر، اولویت اداره‌کل امور عشایری خراسان جنوبی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با سرپرست اداره کل امور عشایر استان خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج زاده در این دیدار، گزارشی از عملکرد صندوق و کارگزاری های آن در استان ارائه کرد و خواستار تعامل بیشتر اداره‌کل امور عشایر استان و شرکت‌های عشایری و استفاده از ظرفیت‌های این شرکت‌ها در خصوص اطلاع‌رسانی مزایای بیمه به جامعه هدف شد.

 

عصمتی‌پور، سرپرست اداره‌کل امور عشایر استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: با توجه به اینکه خراسان جنوبی چهارمین استان عشایری کشور است، آماده ایم در جهت تحت پوشش قرار دادن جامعه هدف صندوق، تلاش کنیم و از ظرفیت شرکت‌ها و سرگروه‌های عشایری به عنوان رابط بیمه ای در روستاها و مناطق عشایری استفاده نماییم.

 

وی خواستار اختصاص کد کارگزاری به شرکت‌های تعاونی عشایری استان شد. فرج زاده در پاسخ به این درخواست، قول مساعد داد تا جوانب این امر طی تفاهمنامه ای که فی‌مابین به امضا می رسد، سنجیده شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©