پوشش بیمه اجتماعی داوطلبان جمعیت هلال احمر ساکن در مناطق روستایی و شهرهای زیر بیست هزار نفر

پوشش بیمه اجتماعی داوطلبان جمعیت هلال احمر ساکن در مناطق روستایی و شهرهای زیر بیست هزار نفر

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با تبریک روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ به همه تلاش‌گران سخت‌کوش هلال احمر، اظهار داشت: تلاش‌های جمعیت هلال احمر در یاری رساندن به مردم در زمان بحران ستودنی و قابل تقدیر است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، وی افزود: با توجه به بروز بحران‌های متعدد در کشور نظیر سیل، زلزله و … حضور فعال داوطلبان و کارکنان جمعیت هلال احمر موجب دلگرمی و امید بیشتر مردم شد.

 

شاقوزایی ادامه داد: تلاش‌های خستگی ناپذیر داوطلبان در راستای کاهش آلام و درد آسیب دیدگان را نشان از وجود دغدغه انسان‌دوستی، احساس مسئولیت بالا و مجاهدت است.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اعلام آمادگی این صندوق برای خدمت رسانی به داوطلبان هلال احمر و تامین رفاه نسبی، گفت: داوطلبان متقاضی ساکن در مناطق روستایی و عشایری و همچنین شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت برای استفاده از مزایای بیمه اجتماعی می‌توانند با در دست داشتن مدارک به نزدیکترین کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©