رتبه برتر روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان همدان

رتبه برتر روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان همدان

استاندار همدان با حضور در همایش روز ارتباطات و روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی‌ها، ایجادکننده پل ارتباطی بین مدیران اجرایی با مردم هستند و اگر این پل، قوی، هوشمند و دوجانبه باشد، به ثمربخشی فعالیت‌ها و هدفمند کردن اقدامات اجرایی کمک خواهد کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، همایش روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور سید سعید شاهرخی، استاندار همدان و آیت‌الله موسوی اصفهانی عضو مجلس خبرگان رهبری، مدیران و اصحاب رسانه در سالن استانداری همدان برگزار شد.

 

شاهرخی استاندار همدان در این همایش خاطرنشان کرد: فلسفه وجودی روابط عمومی ها، ایجاد پل ارتباطی بین مدیران اجرایی با مردم است، اگر این پل قوی، هوشمند و دوجانبه باشد، به ثمربخشی فعالیت‌ها و هدفمند کردن اقدامات اجرایی کمک خواهد کرد.

 

در ادامه این همایش، از روابط عمومی های برتر استان تقدیر به عمل آمد و حاتم شکری مسئول روابط عمومی صندوق بیمه روستاییان عشایر به عنوان روابط عمومی برتر شناخته شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©