طرح خوشه‌های صنایع دستی راهکاری برای افزایش پوشش بیمه‌‌ای و حمایت از زنان کارآفرین روستایی

طرح خوشه‌های صنایع دستی راهکاری برای افزایش پوشش بیمه‌‌ای و حمایت از زنان کارآفرین روستایی

ابولفضل فرج زاده، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی در نشست مشورتی مشترک با جرجانی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان جنوبی، به بررسی نحوه اجرای طرح خوشه های صنایع دستی پرداخت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، فرج زاده در این نشست، طرح خوشه های صنایع دستی را راهکاری برای افزایش پوشش بیمه ای و حمایت از زنان کارآفرین روستایی دانست و گفت: تعامل و همکاری دستگاه‌ها برای اجرای طرح بسیار ضروری است و قطعا حمایت همه جانبه اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان در اجرای آن در خصوص تحت پوشش بیمه قرار دادن این اقشار بسیار مفید خواهد بود.

 

جرجانی نیز در این نشست گفت: انعقاد تفاهم‌نامه و قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با بهره گیری از منابع صندوق ملی، راهکاری کارآمد در ساماندهی مشاغل و بومی سازی دستاوردهای استان است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©