دیدار مدیر یزد با مدیر کل صدا و سیمای استان

دیدار مدیر یزد با مدیر کل صدا و سیمای استان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورازن روستاییان و عشایر استان یزد با مدیرکل صدا و سیمای استان دیدار و گفت‌و‍‌گو کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، حسن ابراهیمی در این دیدار که به مناسبت پانزدهمین سالگرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر انجام شد، از تعامل و همراهی صدا و سیمای مرکز استان و انعکاس و پوشش اخبار این صندوق، تقدیر و تشکر کرد.

 

وی با اشاره به اقدامات این صندوق در 15 ساله گذشته، خواستار ادامه همکاری و ارتباط تنگاتنگ صدا و سیمای مرکز یزد با صندوق شد و گفت: در صورت امکان، برنامه‌ها و گزارش‌هایی در ارتباط با جامعه هدف صندوق خصوصا روستاییان، کشاورزان و عشایری که از هیچ گونه بیمه ای برخوردار نیستند، تهیه شود تا آنان به بیمه کردن خود ترغیب شوند.

 

ابراهیمی تصریح کرد: قطعا با تهیه و پخش برنامه‌های ترویجی از سوی صدا و سیما، بسیاری از افراد در جریان فواید و مزیت‌های عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار می‌گیرند.

 

دکتر پهلوانیان، مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد نیز در این دیدار، ضمن تبریک سالروز تاسیس صندوق، از فعالیت ها و خدمات این نهاد در راستای حمایت از اقشار ضعیف و محروم روستایی و عشایری قدردانی کرد.

 

دکتر پهلوانیان افزود: صدا و سیمای مرکز یزد، آمادگی  دارد که در برنامه های مرتبط با جامعه روستایی مانند برنامه های «بالادست» و «اهل آبادی»، نسبت به معرفی این بیمه و خدمات آن اقدام کند.

 

حضور مدیر استان در برنامه رادیویی «رودررو»

ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورازن روستاییان و عشایر استان یزد در ادامه این دیدار، با حضور در استودیو صدا، در برنامه رادیویی «رودررو» حضور یافت و به صورت مستقیم و زنده به سوالات مخاطبان این برنامه پاسخ داد.

 

گفتنی است، «رودررو» برنامه ای است که با دعوت از مسئولان و مدیران نهادها و سازمان‌های دولتی، به بررسی عملکرد آن نهاد می پردازد و به مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مخاطبان در رابطه با عملکرد آن نهاد پاسخ می دهد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©