حجت‌الاسلام عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی: بیمه روستاییان، خدمتی ارزنده است

حجت‌الاسلام عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی: بیمه روستاییان، خدمتی ارزنده است

حجت‌الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، بیمه روستاییان را خدمتی ارزنده دانست و گفت: کشاورزان، روستاییان و عشایر در خط مقدم تولید هستند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، ‌روستاییان و عشایر، حجت‌الاسلام عبادی در دیدار مدیر صندوق در استان با تقدیر از جان‌فشانی‌های کارگران، روستاییان و عشایر پس از انقلاب اسلامی، آنان را در خط مقدم وفاداری به انقلاب اسلامی دانست و افزود: خدمت رسانی به این قشر از محسنات نظام جمهوری اسلامی است.

 

امام جمعه بیرجند، رعایت حقوق کارگران و تحت پوشش قراردادن روستائیان فاقد بیمه را خدمتی ارزنده برشمرد و تاکید کرد: با توجه به خشکسالی‌های چندین ساله استان و پراکندگی بالای روستائیان، توجه ویژه دولت و صندوق به این استان امری ضروری است.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار، بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر را لازمه پایداری تولید در روستاها دانست و گزارشی از فعالیت‌های صندوق در این استان ارائه کرد.

 

ابولفضل فرج زاده گفت: کشاورزان و عشایر، تولید حیاتی‌ترین نیازهای کشور را برعهدا دارند و بار اصلی خودکفایی در محصولات کشاورزی و دامی را به‌طور مستقیم و غیرمستقیم بر دوش می‌کشند.

 

گفتنی است در این دیدار، معاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از کارگزاران نیز حضور داشتند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©