آیت الله ناصری امام جمعه یزد: فعالیت‌های صندوق باعث آبادانی روستاها می‌شود

آیت الله ناصری امام جمعه یزد: فعالیت‌های صندوق باعث آبادانی روستاها می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه این شهر، فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را باعث بازگشت بسیاری از روستائیان از شهر‌ها به روستا‌ها و آبادانی روستا‌ها دانست و گفت: صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر باید گسترده تر، جامعه هدف خود را تحت پوشش قرار دهد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آیت‌الله محمدرضا ناصری در دیدار با مدیر صندوق در استان یزد، ضمن تبریک پانزدهمین سال تاسیس صندوق افزود: اقدامات شایسته صندوق، نیازمند تبلیغات و اطلاع‌رسانی بیشتر است.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان هم در این دیدار، گزارشی از فعالیت‌های این صندوق طی پانزده سال گذشته در سطح استان ارائه کرد.

 

حسن ابراهیمی گفت: تمام افراد ساکن در روستا‌ها، مناطق عشایری، شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت، رانندگان، قالیبافان و تمامی مشاغل مرتبط با جامعه روستایی و عشایری از سن ۱۸ الی ۵۰ سال می‌توانند عضو این صندوق شوند و از خدمات و مزایای صندوق در آینده بهره‌مند گردند.

 

وی، تعداد مستمری‌بگیران صندوق در استان را سه هزار و ۳۱۶ نفر دانست و پرداخت تسهیلات به ۲۰۰ نفر از اعضا تا سقف ۳۰ میلیون ریال، تلاش برای شناسایی افراد فاقد بیمه و اجرای طرح تکریم ارباب رجوع با توجه به مخاطبان خاص این صندوق و همچنین اعزام برخی بیمه‌شدگان را به مشهد از جمله اقدامات انجام شده بیان کرد و گفت: امسال نیز تمرکز ویژه‌ای بر روی افزایش ضریب پوشش در شهرستان‌های دارای کمترین تعداد بیمه‌شده داریم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,077
  • 4,129,341
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©