صنایع دستی خراسان جنوبی حمایت می‌شوند

صنایع دستی خراسان جنوبی حمایت می‌شوند

استان خراسان جنوبی به‌عنوان پایلوت در طرح خوشه‌های صنایع دستی در جهت اشتغالزایی و افزایش ظرفیت‌های صنایع بومی انتخاب شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، حسن رمضانی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان خراسان جنوبی در جلسه توجیهی طرح خوشه‌های صنایع دستی، با اشاره به اینکه این طرح در هر شهرستان یکی از صنایع دستی را که از بیشترین ظرفیت برخوردار است به‌عنوان طرح محوری مورد حمایت قرار می‌دهد، گفت: در این طرح هر شهرستان به‌صورت پایلوت در یک یا دو رشته به‌عنوان خوشه کسب کار تعیین و مورد حمایت قرار می‌گیرد.

 

فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان نیز در این جلسه با بیان اینکه این صندوق آمادگی کامل برای حمایت همه جانبه و بیمه نمودن زنان کارآفرین روستایی را دارد، گفت: این مسئله می‌تواند گامی موثر در افزایش پوشش بیمه‌ای زنان روستایی استان باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 683
  • 4,126,073
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©