آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضاییه، خواستار توجه جدی به مسئله بیمه عشایر استان فارس شد

آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضاییه، خواستار توجه جدی به مسئله بیمه عشایر استان فارس شد

رئیس قوه قضائیه گفت: عشایر به‌عنوان جریان مولد و مخلص انقلاب باید مورد حمایت جدی قرار گیرند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت الله رئیسی در سفر یکروزه خود به استان فارس در جمع مسئولان این استان افزود: با عنایت به زندگی عشایری که در آن اخلاق و دگرخواهی درپرتو خداخواهی وجود دارد، توجه به مسئله بیمه و تأمین آینده و محفوظ ماندن کرامت شخصیت این عزیزان بسیار مهم است.

 

وی در پاسخ به مطالبات سران عشایر استان فارس گفت: عشایر به‌عنوان جریان مولد و مخلص انقلاب باید مورد حمایت جدی قرار گیرند و به مسئله بیمه عشایر استان فارس توجه شود.

 

دکتر رئیسی ادامه داد: امری که رهبری از ما می‌خواهد، این است که به ارزش‌های داخلی و داشته‌ها دل ببندیم. این داشته‌ها سرمایه است و یکی از سرمایه‌های ارزشمند داخلی، عزیزان عشایر و اخلاق عشایری است .

 

رئیس قوه قضاییه افزود: خانواده‌های عشایری در تحکیم نظام خانواده اصیل‌ترین هستند و می‌توانند برای کشور جنبه الگویی پیدا کنند. در کشور داشته‌های فراوانی داریم که امروز باید در مقابل بی‌عدالتی نظام استکباری و حکومت‌های غربی به آن‌ها دل ببندیم. مانند جامعه عشایری که خود سرمایه بی نظیری محسوب می‌شود.

 

وی ادامه داد: امروز برای همه ما افتخار بزرگ خدمت این است که خدمتگزار و نوکر خالص مردم باشیم و از کار و مشکلات آن‌ها گره‌گشایی کنیم. افتخار این است که احساس کنیم روزانه گرهی از مشکلات مردم باز کرده‌ایم و بدون شک بیمه عشایری، گرهی از زندگی آنان باز خواهد کرد.

 

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تقویت ایستگاه‌های رسانه ملی در مناطق عشایر نشین استان فارس شد و گفت: حق جامعه عشایری است تا از وسایل ارتباط جمعی مانند رسانه ملی بهره‌مند شود تا از خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی مانند بیمه عشایری برخوردار گردد.

 

گفتنی است در این نشست، رحیمی استاندار فارس، آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز، اعضای شورای اداری استان و مسئولان قضایی، نظامی و انتظامی استان نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©