مشاور استاندار همدان مطرح کرد: انعکاس اخبار روستاییان موجب کاهش مشکلات اجتماعی آنها می‌شود

مشاور استاندار همدان مطرح کرد: انعکاس اخبار روستاییان موجب کاهش مشکلات اجتماعی آنها می‌شود

مشاور استاندار همدان گفت: انعکاس و پیگیری فعالیت‌های صندوق در رسانه‌ها موجب کاهش مسائل ومشکلات اجتماعی در روستاها خواهد شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اسداله ربانی‌مهر مشاور استاندار همدان در جلسه ستاد توسعه صندوق بیمه اجتماعی باحضور مشاوران و کارگزاران استان همدان، ضمن تاکید بر نقش رسانه‌ها در کمک به توسعه بیمه اجتماعی روستاییان، گفت: انعکاس و پیگیری فعالیت‌های صندوق در رسانه‌ها موجب کاهش مسائل ومشکلات اجتماعی در روستاها خواهد شد.

 

در ادامه این جلسه مهدی سماواتی مدیر صندوق استان همدان از برپایی میز خدمت به منظور کاهش فاصله با جامعه هدف و اهدای حکم به مستمری بگیران روستاییان و عشایر این استان به عنوان برنامه‌های اصلی این صندوق خبر داد.

 

در پایان این جلسه حاتم شکری به عنوان کارشناس روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر این استان منصوب و حکم آن توسط مشاور ومدیرکل روابط عمومی استانداری همدان به وی اهدا شد. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 576
  • 4,138,049
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©