اخوان، معاون صندوق مطرح کرد: توانمندسازی کارگزاری‌ها اولویت است

اخوان، معاون صندوق مطرح کرد: توانمندسازی کارگزاری‌ها اولویت است

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: توانمندسازی مدیریت‌های استانی و کارگزاری‌ها باید در رأس امور ستاد و معاونت بیمه‌ای قرار گیرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی اخوان بهبهانی در جلسه هم‌اندیشی با کارشناسان بیمه‌ای صندوق، هدف از این نشست را هماهنگی و تبیین اهداف و مأموریت‌های معاونت در جهت بهبود بیش از پیش فرآیندهای بیمه‌گری و تحقق پوشش همگانی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیان کرد.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای شکل‌گیری صندوق تا به امروز در تدوین آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های صندوق مشارکت داشته‌ام، گفت: نسبت به مشکلات صندوق شناختی کامل دارم و بر همین اساس برنامه‌های جدیدی در نظر گرفته‌ شده است.

 

معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق، توانمند‌سازی ستاد و مدیریت‌های استانی، برون‌سپاری امور اجرایی به‌صورت تدریجی، توجه به نیروی انسانی و تقویت جایگاه کارشناسان صندوق، تاکید بر آموزش کارشناسان و انجام پژوهش و ارائه مقالات علمی توسط کارشناسان، توسعه زیرساخت‌های الکترونیک برای انجام امور بیمه‌گری، تقویت جایگاه کارگزاران، حل مشکلات کارگزاری‌ها و نظارت بیش از پیش بر واحدهای اجرایی را از طرح‌ها و برنامه‌های خود برای توسعه و رسیدگی به مشکلات این صندوق بیان کرد.

 

وی با پذیرش برخی از مشکلات مطرح شده در این جلسه با بیان اینکه در انجام امور نباید سلایق شخصی را اعمال کرد، گفت: فرایندها باید به‌صورت سیستمی انجام شده و از ظرفیت کارشناسان و خرد جمعی برای حل موضوعات، همزمان با افزایش دانش در عرصه بیمه‌های اجتماعی استفاده شود.

 

اخوان، توانمند‌سازی مدیریت استانی و کارگزاری‌ها در رأس اولویت‌های ستاد و معاونت بیمه‌ای صندوق دانست و گفت: صندوق نیازمند قوانین محکم و مستند برای انجام فرآیندها و ماموریت‌های خود است.

وی با بیان اینکه تمرکززدایی باید به‌صورت تدریجی رخ دهد، گفت: وضعیت کارگزاری‌ها از گذشته تا به امروز روند توسعه‌ای داشته و قطعاً در آینده بهتر خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,387
  • 4,191,268
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©