فرماندار شهرستان همدان مطرح کرد: بخشداران، گزارش فعالیت‌های خود در حوزه بیمه روستایی را ارائه دهند

فرماندار شهرستان همدان مطرح کرد: بخشداران، گزارش فعالیت‌های خود در حوزه بیمه روستایی را ارائه دهند

فرماندار شهرستان همدان گفت: بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر توانسته است، موجب گسترش عدالت اجتماعی در روستاها و مناطق عشایری شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسین افشاری در جلسه با مدیران و کارگزاران این صندوق گفت: بیمه اجتماعی روستاییان وعشایر توانسته عدالت اجتماعی را در روستاها و مناطق عشایری گسترش دهد.

وی تاکید کرد: برطبق برنامه‌ریزی‌های سال 99 باید صد درصد سهمیه بیمه این استان محقق شود. به همین دلیل، بخشداران موظفند گزارش‌های ماهانه خود را به فرمانداری ارائه دهند.

در ادامه این جلسه، مهدی سماواتی مدیر صندوق در استان همدان ضمن ارائه گزارش کاملی از وضعیت بیمه‌ای استان و با اشاره به رتبه اول این استان در توسعه و جذب بیمه گفت: حمایت فرماندار و بخشداران موجب رشد و توسعه بیمه و پوشش حداکثری روستاییان و ماندگاری آنها در روستاها خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©