تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان آستانه اشرفیه

تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان آستانه اشرفیه

یونس محمودی فرماندار آستانه اشرفیه در جلسه تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به اهمیت و جایگاه بیمه روستائیان، عشایر و کشاورزان، خواستار همکاری جهت گسترش این خدمت بیمه‌ای شد.


هانی عارف مدیر صندوق استان گیلان نیز در ادامه این جلسه به تشریح اهداف و برنامه‌ها برای تحقق سهمیه تکلیفی سال جاری پرداخت.
 

در پایان این جلسه که با حضور فرماندار، بخشداران، مدیر صندوق بیمه استان، مدیران کارگزاری شهرستان و اعضای ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان تشکیل شد، موارد تشکیل جلسه ستاد توسعه بیمه روستایی در بخش‌ها و شهرستان‌ها هر 6 ماه، نصب بنر 1.5 در 3 در مراکز دهستان‌های شهرستان آستانه اشرفیه، تحویل احکام مستمری ناشی از فوت، ازکارافتادگی و بازنشستگی به خانواده‌های بیمه‌شدگان، در

 

روستاها با حضور بخشدار و دهیاران منطقه و اهالی روستا در مساجد، اجرای دیوارنویسی در مراکز دهستان‌ها با هدف ترویج فرهنگ بیمه برای روستائیان و کشاورزان به تصویب رسید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©