فرماندار خوسف: ارتقای رفاه اجتماعی از عملکردهای بیمه روستا‌ییان است

فرماندار خوسف: ارتقای رفاه اجتماعی از عملکردهای بیمه روستا‌ییان است

فرماندار خوسف گفت: ارتقای رفاه اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت غیرضروری روستاییان به شهرها از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، ابوالفضل فرج‌زاده در دیدار با فرماندار شهرستان خوسف به مناسبت پانزدهمین سال تاسیس صندوق ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق در استان، خواستار هم‌افزایی و تعامل بیشتر مدیران شهرستان در اطلاع‌رسانی به جامعه هدف شد.

 

محمد شفیعی فرماندار خوسف ارتقای رفاه اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها را از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها دانست و ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، یکی از مهمترین نهادهای ارائه‌دهنده خدمات اجتماعی در حوزه روستایی است و باید از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی کنیم.

 

وی با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مورد توجه جدی مدیران قرار گیرد، گفت: با تلاش جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم و این خدمتی است که در سال‌های آینده ماندگار خواهد بود.

 

در این جلسه، فرج‌زاده طرح خوشه‌های صنایع دستی را راهکاری برای افزایش پوشش بیمه‌ای و حمایت از زنان کارآفرین روستایی بیان کرد و گفت: تعامل و همکاری دستگاه‌ها برای اجرای طرح بسیار ضروری است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان خوسف از نظر درصد جذب بیمه شده رتبه چهارم را دارا است، از کارگزاران تقاضا داریم تا با حضور در روستاها، ضمن دیدار چهره‌به‌چهره با روستاییان، مزایای بیمه را اطلاع رسانی کنند تا شاهد جذب حداکثری افراد فاقد بیمه در این صندوق باشیم.

 

فرج‌زاده در پایان این جلسه از حمایت‌های فرماندار خوسف در خصوص توسعه فرهنگ بیمه در بین روستاییان و عشایر، تشکر و قدردانی کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,280
  • 4,141,753
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©