سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ: اطلاع‌رسانی از خدمات صندوق بیشتر شود

سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ: اطلاع‌رسانی از خدمات صندوق بیشتر شود

سرپرست فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ گفت: نیاز است با تبلیغ، تفهیم و تشویق شورا و رسانه، اهالی روستا و عشایر از ظرفیت‌های موجود صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر مطلع شوند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حمیدرضا ورزشی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز، گفت: با توجه به فراوانی جمعیت روستایی که اغلب فاقد بیمه تامین اجتماعی هستند خدمات صندوق بیمه کشاورران روستائیان و عشایر، اقدام خوبی است که می‌تواند بسیاری از دغدغه‌های خانوارهای روستایی را کاهش دهد.

 

سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ در راستای خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در این شهرستان اذعان داشت: به شوراها، فضای مجازی و رسانه‌ها توصیه می‌شود برای اطلاع‌رسانی بهتر صندوق بیمه کمک کنند که مردم از برنامه‌های هدفمند و خوب این صندوق استفاده کنند چراکه اکثر مردم، روستائیان، کشاورزان و عشایر که جزو مشمولان این صندوق محسوب می‌شوند درحالی که از مزایای صندوق بیمه مطلع نیستند. بنابراین لازم است با تفهیم و تشویق کشاورران روستائیان و عشایر از ظرفیت‌های موجود این صندوق بیمه استفاده شود.

 

لازم به ذکر است که آیین افتتاح نوزدهمین کارگزاران ۵۷۰۲۹ روستای لشکرآباد صندوق بیمه اجتماعی کشاورران روستائیان و عشایر با حضور سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ، برگزارشد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,845
  • 4,129,109
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©