همزمان با شیوع مجدد کرونا در کشور؛ مرحله دوم کمپین روستای بدون کرونا آغاز شد

همزمان با شیوع مجدد کرونا در کشور؛ مرحله دوم کمپین روستای بدون کرونا آغاز شد

کمپین روستای بدون کرونا با هدف حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دومین مرحله از فعالیت خود را آغاز کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اعضای خانواده صندوق در سراسر کشور در صورت ابتلای قطعی به بیماری کووید-19 می‌توانند با ارسال عدد 5 به سامانه 300027 به صندوق اطلاع دهند.

 

در این مرحله از کمپین روستای بدون کرونا، مانند مرحله اول، بسته‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی در میان جامعه هدف توزیع خواهد شد و آسیب‌دیدگان از کرونا در صورت عضویت در صندوق، کمک‌هایی دریافت خواهند کرد.

 

بر این اساس، بیمه‌شدگان صندوق در صورت ابتلا به کرونا کمک‌های نقدی دریافت می‌کنند و به مستمری‌بگیران عضو نیز، تسهیلات پرداخت می‌شود.

 

گفتنی است در مرحله اول اجرای کمپین، بیش از 10 میلیون پیامک آموزشی برای خانواده صندوق ارسال و 9 هزار نفر با ارسال عدد 5 به 300027 در این طرح مشارکت کردند که پس از بررسی‌های انجام شده، پرداخت کمک هزینه و تسهیلات به مبتلایان عضو صندوق، در حال انجام است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,129
  • 4,129,393
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©