درخواست مدیر یزد از مسئولان محلی: افراد فاقد بیمه شناسایی و معرفی شوند

درخواست مدیر یزد از مسئولان محلی: افراد فاقد بیمه شناسایی و معرفی شوند

مدیر صندوق استان یزد از بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی این استان خواست برای شناسایی افراد فاقد بیمه و بیمه نمودن آنها درخواست همکاری لازم را با کارگزاران صندوق داشته باشند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، حسن ابراهیمی در دیدار با محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن و تعدادی از دهیاران، مسئولان دفاتر بیمه و اعضای شوراها گفت: دولت بودجه مناسبی به این صندوق تخصیص می‌دهد تا مردم روستاها و شهرستان‌ها بتوانند از آن استفاده کنند، بنابراین رسالت ما برای توجیه و راهنمایی مردم برای پیوستن به این صندوق بسیار سنگین و مهم است.

 

وی ادامه داد: به همین منظور و برای افزایش ضریب نفوذ بیمه در بخش بهمن، باید کارگروه بیمه تشکیل شده و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت افزایش ضریب بیمه صورت گیرد.

 

مدیر صندوق بیمه استان یزد، ضمن ارائه گزارشی در خصوص مزایای صندوق و آمار بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران این بخش، از بخشدار، دهیاران و شوراهای اسلامی خواست تا با همکاری و مشارکت یکدیگر، افراد فاقد بیمه را شناسایی و اقدام به بیمه نمودن آنها کنند.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر ۶۴٩ سرپرست خانوار و ٢۶٣٣ فرد در این بخش دارای سن ١٨ سال تا ۵٠ سال هستند که فاقد بیمه بازنشستگی و از کارافتادگی هستند.

 

محمدعلی اکرمی بخشدار بهمن نیز در ادامه این جلسه گفت: به شوراها و دهیاری‌ها ابلاغ شده که از همه ظرفیت‌های خود برای تشویق مردم نسبت به بیمه نمودن خود استفاده کنند.

لازم به ذکر است که درپایان این جلسه حکم بازنشستگی 2 تن از بازنشستگان روستایی این بخش به آنها اهدا شد.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,946
  • 4,129,210
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©