مدیر صندوق در استان گلستان خبر داد؛ همراهان اولیه صندوق بازنشست شدند

مدیر صندوق در استان گلستان خبر داد؛ همراهان اولیه صندوق بازنشست شدند

مدیر صندوق در استان گلستان گفت: 10 گروه از اقشار مختلف جامعه که شرایط بیمه شدن در سایر صندوق‌های بیمه‌ای را نداشتند، 15 سال پیش به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر درآمدند و امسال با 15 سال سابقه پرداخت حق بیمه، بازنشسته شدند


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند در برنامه تلویزیونی صبح عالی صدا‌و‌سیمای استان گلستان، با اشاره به پانزدهمین سال تأسیس صندوق افزود: بیش از 10 گروه از اقشار مختلف جامعه که پیش از این، شرایط بیمه شدن در سایر صندوق‌های بیمه‌ای را نداشتند، توانستند پس از پرداخت 15 سال حق بیمه، در پانزدهمین سال تاسیس صندوق به افتخار بازنشستگی نائل آیند.

 

وی با بیان اینکه جامعه هدف این صندوق محدود به روستائیان و عشایر نیست، تصریح کرد: تمامی کشاورزان، ساکنان شهرهای  زیر 20 هزارنفر جمعیت و رانندگان حمل‌ونقل بار و مسافری که در روستاها و شهرهای کوچک استان زندگی می‌کنند نیز می‌توانند از خدمات این صندوق بهره‌مند شوند.

 

 

پولادوند در خصوص نقش دولت در حمایت از صندوق، گفت: دو برابر حق بیمه مشمولان صندوق را دولت می پردازد و تاکید ما بر این است که افراد بدون بیمه اجتماعی بتوانند با عضویت در صندوق از کمک و یارانه پنهان دولت استفاده کنند.

 

 

وی شرط سنی عضویت در صندوق را 18 تا 50 سال عنوان کرد و افزود: متقاضیان نام‌نویسی در این بیمه‌ می‌توانند با مراجعه به نزدکترین کارگزاری‌ها، دهیاری‌ها و بخشداری‌های سطح شهرستان‌های استان محل سکونت خود، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©