آموزش اهمیت بیمه به بانوان عشایر سمنانی

آموزش اهمیت بیمه به بانوان عشایر سمنانی

با همکاری سازمان امور عشایر و مدیریت صندوق در استان سمنان، دوره آموزشی اهمیت بیمه اجتماعی برای عشایر در شهرستان میامی سمنان برگزار شد.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، کارشناس صندوق در استان سمنان با حضور در کلاس‌های مهارت آموزی بانوان عشایر منطقه پل ابریشم شهرستان میامی، توضیحات لازم در خصوص مزایای بیمه شدن را به حاضران ارائه کرد.

 

توجه و اهمیت دادن به بیمه اجتماعی عشایر علاوه بر توجه به بیمه دام آنها از عناوین مطرح شده در این دوره بود.

 

در ادامه این جلسه، از رئیس اداره امور عشایر شهرستان تقاضا شد تا برای خدمت‌رسانی ماندگار به عشایر، به بیمه اجتماعی آنان اهمیت بیشتری داده شود تا تمامی عشایر شهرستان بتوانند با پرداخت مبلغ بسیار کم، از مزایای عضویت در صندوق بیمه بهرمند شوند.

 

در پایان این دوره آموزشی، رئیس اداره امور عشایر شهرستان میامی گفت: با توجه به صعب‌العبور بودن راه ارتباطی عشایر، شرکت‌های تعاونی عشایر مستقر در منطقه می‌توانند نسبت به معرفی و اطلاع‌رسانی مزایای صندوق به افرادی که هیچ‌گونه بیمه اجتماعی ندارند، با کارگزاری‌های صندوق در شهرستان همکاری نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©