مدیر همدان مطرح کرد: حمایت از بیمه‌شدگان در صورت ابتلا به کرونا

مدیر همدان مطرح کرد: حمایت از بیمه‌شدگان در صورت ابتلا به کرونا

مدیر صندوق در استان همدان گفت: بیمه‌شدگان صندوق درصورت ابتلا به کرونا حمایت می‌شوند.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مهدی سماواتی در برنامه رادیویی پرسمان افزود: اولین دوره جشنواره قصه‌گویی کودکان 5 تا 12 سال صندوق بیمه روستاییان و عشایر با هدف افزایش دانش اقتصادی و آشنایی با مفهوم پس‌انداز و تقویت روحیه آینده‌نگری در کودکان در حال برگزاری است.

 

وی ضمن معرفی صندوق، از تمامی شنوندگان مشمول درخواست کرد در صورتی که فاقد هرگونه بیمه هستند به کارگزاران رسمی صندوق در این استان مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

سماواتی ادامه داد: به منظور رعایت نکات بهداشتی تمامی کارگزاران موظف‌ند کلیه امور بیمه شدگان را در کمترین زمان و بصورت الکترونیکی انجام دهند.

 

سماواتی افزود: به جهت کاهش ترددها، استعلام تمامی بیمه‌شدگان بصورت الکترونیکی قابل مشاهده است.

سماواتی با اشاره به اجرای پویش روستای بدون کرونا افزود: اگر از بیمه‌شدگان صندوق یا مستمری‌بگیران فردی دچار کرونا شود، می‌تواند با ارسال عدد 5 به سامانه پیامکی صندوق 300027 ابتلای خود را اعلام نموده و بعد از بررسی‌های لازم از کمک‌های صندوق بهره‌مند شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,557
  • 4,141,030
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©