استاندار خراسان شمالی دستور داد: پوشش 100 درصدی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تا پایان سال جاری

استاندار خراسان شمالی دستور داد: پوشش 100 درصدی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تا پایان سال جاری

استاندار خراسان شمالی به فرمانداران و مسئولان استانی دستور داد که تا پایان سال جاری همه مشمولان این استان به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این صندوق در آیند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدعلی شجاعی در جلسه هر روستا یک پروژه که با حضور فرمانداران، بخشداران و سایر مسئولان استانی برگزار شد، اظهار داشت: بر طبق یک برنامه‌زمانبندی شده باید تا پایان سال جاری پوشش بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در تمام شهرستان‌های استان صد درصد شود.

 

شجاعی تصریح کرد: بیمه یکی از ملزومات زندگی هر فرد است و هیچ عدم تمایلی برای این کار معنا ندارد. تمام مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد استان هم باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

 

وی درادامه به رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دستور داد تا بررسی‌های لازم درخصوص امکان استفاده از اعتبارات استانی جهت پوشش حداکثری بیمه اجتماعی صورت گیرد.

 

استاندار خراسان شمالی درخصوص طرح هر دهیار یک کارگزار افزود: استان خراسان شمالی 700 روستا و تنها ۴۴ کارگزار دارد، بنابراین نیاز به بازنگری در تعداد کارگزاران استان برای دستیابی به هدفگذاری صورت گرفته احساس می‌شود. لذا باید با با افزایش تعداد کارگزاران صندوق، امکان دسترسی جامعه هدف به کارگزاران صندوق را در سطح تمامی روستاهای استان تسهیل شود.

 

وی با تاکید بر پوشش صد درصدی بیمه استان تا پایان سال جاری گفت: باتوجه به فقدان بانک اطلاعات دقیق از جامعه هدف نیاز است تا جلسه ای با حضور فرمانداران و مدیر بیمه استان برگزار شده و اطلاعات موجود مورد پایش قرار گیرد و برنامه زمان‌بندی مشخص و دقیق تهیه و جهت اجرا به کلیه فرمانداران و مدیر بیمه استان ابلاغ شود.

 

در ادامه این جلسه محمدرضاغلامزاده مدیر بیمه اجتماعی استان خراسان شمالی ضمن تقدیر و تشکر از حمایتهای همه جانبه استاندار به ارائه آمار و عملکرد بیمه‌ای استان پرداخت.

 

درپایان این جلسه، احکام مستمری بازنشستگی سالمندی هفت نفر از بازنشستگان این استان به آنها اعطا شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,908
  • 4,129,172
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©