استاندار گلستان: گسترش خدمات به اقشار ضعیف از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است

استاندار گلستان: گسترش خدمات به اقشار ضعیف از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است

استاندار گلستان گفت: گسترش و توسعه خدمات به روستائیان، عشایر و اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، هادی حق‌شناس در این دیدار با مدیر صندوق استان گلستان، گفت: بهره‌مندی مردم از بیمه بازنشستگی، خدمات درمانی و تأمین رفاه اجتماعی از مهمترین شاخص‌های ارزیابی توسعه پایدار هر کشور محسوب می‌شود.

 

وی خدمات بیمه اجتماعی این صندوق را بسیار ارزشمند توصیف کرد و ادامه داد: گسترش و توسعه خدمات به روستائیان، عشایر و اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه یکی از برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید است.

 

حق شناس با اشاره به اهمیت کمک دولت در پرداخت حق بیمه روستائیان و عشایر تصریح کرد: باید اهمیت این موضوع در جلسات شورای اداری استانداری برای مدیران حوزه‌های مختلف شهری و روستایی تبیین شود تا بتوانیم از محل پوشش حداکثری بیمه روستائیان و عشایر و یارانه پنهان دولت، رفاه و آسایش بیشتری را برای مردم استان فراهم آوریم.

 

در ادامه این جلسه، دانیال پولادند مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اشاره به آمار مستمری‌بگیران صندوق و گفت: تا کنون بیش از دو هزار و سیصد خانوار بیمه شده روستایی و عشایری از مستمری‌های صندوق برخوردار شده اند.

 

وی ارائه خدمات در دسترس و مطلوب با حفظ کرامت انسانی را از اهداف صندوق برشمرد و گفت: 69 کارگزار  در سطح استان عملیات ثبت نام افراد واجد شرایط را بر عهده دارند، همه کشاورزان و افراد ساکن در روستاها و مناطق عشایری غیر مزدبگیر می‌توانند در این صندوق بیمه شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©