بهره‌گیری از ظرفیت شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بهره‌گیری از ظرفیت شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بهره‌گیری از توانمندی‌های شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی، منجر به ایجاد هماهنگی و انسجام در فعالیت‌های محوله هر یک از واحدهای تابعه در سطح استان خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عماد تشکری در دیدار با حسن ابراهیمی مدیر صندوق در استان با تاکید بر لزوم تعامل دستگاه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با یکدیگر افزود: نباید از استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی غافل شد و برگزاری نشست‌های ماهیانه می‌تواند درهم‌افزایی، همفکری و ارائه خدمات بهتر به مردم موثر باشد.

تشکری با اشاره به لزوم ارتقاء سطح تعاملات و همکاری دستگاه‌های تابعه وزارتخانه در سطح استان، افزود: بهره‌گیری از توانمندی‌های اعضای شورا می تواند منجر به ایجاد هماهنگی و انسجام در فعالیت‌های محوله هر یک از واحدهای تابعه و سیاستگذاری‌های وزارت متبوع در سطح استان شود.

وی در ادامه این نشست بر لزوم سیاستگذاری و تصمیم‌گیری در چارچوب قوانین و وظایف وزارت متبوع در سطح استان با استفاده از ظرفیت این شورا تاکید کرد.

ابراهیمی، مدیر صندوق در استان یزد نیز در این نشست، شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی را یکی از ظرفیت‌های بالقوه دانست که باید به آن توجه ویژه داشت و ادامه داد: تعامل و همفکری اعضا در این شورا می‌تواند باعث رشد و بالندگی و ارائه خدمات بهتر به مردم توسط دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©