مدیر استان یزد مطرح کرد: مسئول هدایت صحیح مردم به سوی صندوق بیمه‌ای هستیم

مدیر استان یزد مطرح کرد: مسئول هدایت صحیح مردم به سوی صندوق بیمه‌ای هستیم

جهت افزایش پوشش بیمه‌های اجتماعی در میان جامعه هدف، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان یزد با مدیرکل تامین اجتماعی این استان دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی در دیدار با مجید درویشی گفت: تلاش اعضای صندوق، افزایش رفاه اجتماعی برای کشاورزان، روستائیان و عشایر و مشمولین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

 

ابراهیمی هدایت صحیح مردم به صندوق‌های بیمه‌ای را یک اصل بسیار مهم عنوان کرد و گفت: ما مسئول هدایت صحیح مردم به سوی صندوق بیمه‌ای دارای منفعت برای شخص هستیم.

 

وی در ادامه ضمن تشریح تاریخچه شکل‌گیری، نحوه فعالیت، قوانین، ساختار، مزایا و حمایت‌های این صندوق، افزود: کشاورزان، روستائیان و عشایر قشر زحمتکشی هستند که شکل گیری این صندوق حمایت خاص و ویژه‌ای برای این عزیزان است. امیدواریم با اطلاعاتی که در اختیار یکدیگر قرار می‌دهیم، بتوانیم سطح رفاه جامعه را افزایش دهیم و از این ظرفیتی که در کشور وجود دارد استفاده کنیم.

 

ابراهیمی تاکید کرد: اگر این صندوق شکل نمی‌گرفت، هر کدام از این اقشار باید به نحوی دیگر تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار می‌گرفتند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 764
  • 4,128,028
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©