دستور استاندار خوزستان مبنی بر اجرای تفاهم‌نامه پوشش بیمه‌ای 40 هزار خانوار استان

دستور استاندار خوزستان مبنی بر اجرای تفاهم‌نامه پوشش بیمه‌ای 40 هزار خانوار استان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی به منظور بررسی موانع اجرایی تفاهم‌نامه پوشش بیمه اجتماعی ۴۰ هزار خانوار کم درآمد روستایی و عشایر استان، با استاندار خوزستان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، حسین جعفرخادم در دیدار با غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، ضمن ارائه گزارش عملکرد صندوق در سال ۱۳۹۸ و سه ماهه اول سال‌جاری، به بیان مشکلات و موانع اجرایی شدن طرح تفاهم‌نامه بیمه اجتماعی ۴۰ هزار خانوار کم درآمد روستایی و عشایر استان پرداخت.

 

خادم افزود: این تفاهم‌نامه در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ با هدف تحت پوشش قرار دادن ۴۰ هزار خانوار کم درآمد روستایی و عشایر استان، میان این صندوق و استانداری خوزستان امضا شد، اما متأسفانه مشکلاتی در تأمین اعتبار آن ایجاد شد.

 

در ادامه استاندار خوزستان هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را حمایت از کشاورزان، روستاییان و عشایر کم درآمد استان دانست و از اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار به این طرح خبر داد و گفت: این مبلغ به حساب جهاد کشاورزی استان منظور و سپس با توجه به  استقبال و ثبت نام روستاییان و عشایر در این طرح، جذب صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خواهد شد.

 

شریعتی ضمن تأکید بر اجرای کامل مفاد تفاهم‌نامه و دستور پیگیری ویژه به ریاست جهاد کشاورزی استان، رفع موانع مالی موجود را خواستار شد.

 

در پایان این نشست، به مناسبت پانزدهمین سالگرد تأسیس این صندوق از استاندار خوزستان به پاس زحمات و حمایت وی تقدیر شد.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 54
  • 4,142,228
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©