با حضور معاون بیمه ای صندوق: مدیر جدید خراسان جنوبی معارفه شد

با حضور معاون بیمه ای صندوق: مدیر جدید خراسان جنوبی معارفه شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید صندوق بیمه اجتماعی در استان خراسان جنوبی، با حضور معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق، مدیرکل امور استان‌ها و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج‌زاده مدیر سابق صندوق در استان خراسان جنوبی در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از مجموع فعالیت‌های صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان جنوبی در دوره فعالیت خود، انتصاب علیرضا اسدی به عنوان مدیر جدید صندوق در استان را تبریک گفت.

اسدی نیز در این مراسم، از برنامه‌های خود برای گسترش چتر پوشش بیمه‌ای صندوق در میان روستاییان و جمعیت عشایری استان سخن گفت و از تلاش‌های فرج‌زاده تقدیر کرد.

گفتنی است در این مراسم، علی اخوان بهبهانی معاون بیمه‌ای صندوق، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، اعضای شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت رفاه و تعدادی از کارگزاران صندوق حضور داشتند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 149
  • 4,142,323
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©