امضای تفاهمنامه مدیریت کرمانشاه با دفتر امور بانوان و خانواده استانداری

امضای تفاهمنامه مدیریت کرمانشاه با دفتر امور بانوان و خانواده استانداری

مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر استان کرمانشاه و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری این استان، تفاهمنامه همکاری منعقد کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با توجه به اهمیت، نقش و جایگاه ویژه و برجسته بانوان در فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی در روستاها و مناطق عشایری و به‌منظور برقراری عدالت ومساوات در برخورداری از خدمات دولت، جهت مشارکت هرچه بیشتر بانوان در عرصه فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و رفع دغدغه‌های اقتصادی و معیشتی بانوان، تمهیدات لازم برای عمل به تکالیف قانونی صندوق بیمه اجتماعی (اصل 29 قانون اساسی) و همچنین قانون حمایت از خانواده، هم زمان با روز خانواده، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر استان کرمانشاه و دفتر امور بانوان و خانواده این استان در مراسمی با حضور معاون سیاسی – امنیتی استانداری، فرماندار و مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه تفاهمنامه همکاری منعقد کردند.

 

براساس این تفاهمنامه، به منظور تسهیل وتسریع در شناسایی و جذب بانوان فاقد بیمه استان، یک کارگزاری در این استان به طور مستقل و اختصاصی به امور بانوان اختصاص می‌یابد.

 

سجاد طاهری مدیر صندوق در استان کرمانشاه در این مراسم، ارتقاء شاخص بانوان بیمه‎شده روستایی و عشایری نزد صندوق در سال جاری را از اولویت‌های اصلی صندوق در استان نام برد و گفت: در حال حاضر از 80 هزار بیمه شده تحت پوشش استان حدود 13 هزار نفر معادل 16 درصد بیمه‌شدگان استان را بانوان تشکیل می‌دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,494
  • 4,141,967
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©