فرماندار شهرستان رزن اعلام کرد؛ گسترش بیمه در اولویت کار مسئولان قرار گیرد

فرماندار شهرستان رزن اعلام کرد؛ گسترش بیمه در اولویت کار مسئولان قرار گیرد

فرماندار شهرستان رزن گفت: گسترش بیمه در شهرستان باید در اولویت کار مسئولان شهرستان رزن قرار گیرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، رضا سلامتی در دیدار با مدیرصندوق بیمه اجتماعی استان همدان، گفت: گسترش بیمه در شهرستان باید در اولویت کار مسئولین شهرستان رزن قرار گیرد و نیاز است که از امکانات و ظرفیت‌های موجود در جهت گسترش چتر حمایتی بیمه استفاده کنند.

 

در ادامه این دیدار مهدی سماواتی ضمن ارائه گزارش کاملی از وضعیت بیمه‌ای روستاییان وعشایر شهرستان رزن، گفت: به منظور همکاری بیشتر وتوسعه همگانی بیمه اجتماعی روستاییان نیازمند همکاری بیشتر دستگاهای اجرایی هستیم تا افراد بیشتری از یارانه دولتی این صندوق  برخوردار شوند.

 

گفتنی است در این دیدار که در محل فرمانداری شهرستان رزن و با حضورفرماندار، بخشدار بخش مرکزی شهرستان رزن، مدیریت صندوق بیمه استان و جمعی از کارگزاران صندوق انجام شد، اولین حکم بازنشستگی بیمه شده روستایی شهرستان رزن به وی اهداء گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©