جزئیات بیشتر از تسهیلات کارگزاری‌های صندوق

جزئیات بیشتر از تسهیلات کارگزاری‌های صندوق

مصطفی شریعتی، مدیرکل هماهنگی امور استان‌ها و کارگزاری‌های صندوق در گفت‌و‌گو با خبرنگار روابط عمومی، جزئیات بیشتری از تسهیلات در نظر گرفته شده برای کارگزاری‌ها ارائه کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مصطفی شریعتی هدف از پرداخت این تسهیلات را حمایت از کارگزاران جهت تکمیل تجهیزات اداری دفاتر کارگزاری دانست و گفت: ازآنجاکه کارگزاران، ویترین صندوق در ارائه خدمات به جامعه هدف و بیمه‌شدگان هستند، لذا شکل ظاهری و تجهیزات دفاتر کارگزاری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین منظور انتظار می‌رود مسئولان کارگزاری با هماهنگی و نظارت مدیریت‌های استانی صندوق نسبت به تکمیل تجهیزات دفاتر خود اقدام نمایند.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، در مرحله اول بالغ بر ۵۰ درصد کارگزاران مشمول دریافت تسهیلات هستند که به شعب بانک عامل معرفی شد‌ند. باید تاکید کنم که کارگزاران محترم، تا پایان شهریورماه جاری فرصت افتتاح حساب و تکمیل پرونده را دارند.

شریعتی در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات نیز گفت: با توجه به اینکه قرارداد صندوق با کارگزاران به عنوان شخص حقوقی منعقد شده است، در تفاهم‌نامه‌ صندوق و بانک عامل تاکید شده که تسهیلات صرفاً به حساب موسسه طرف قرارداد واریز می‌شود و با یک نفر ضامن قابل پرداخت است.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌ها و کارگزاری‌های صندوق افزود: ضمانت دریافت این تسهیلات به دو روش قابل قبول است؛ در روش اول معرفی یک نفر ضامن که دارای چک صیادی باشد و در روش دوم، معرفی یک نفر ضامن با گواهی کسر از حقوق. در هر حالت، تسهیلات کارگزاران تنها با یک ضامن قابل پرداخت است.

شریعتی در پایان به نحوه رسیدگی و زمان پرداخت تسهیلات اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه پرونده‌ها به‌صورت الکترونیکی ارسال می‌شود و نیازی به ارسال پرونده کاغذی نیست، لذا طبق توافق به عمل آمده از زمان تکمیل پرونده تا زمان واریز تسهیلات حداکثر ۱۰ روز تعیین شده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 611
  • 4,127,875
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©