معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه مطرح کرد؛ خدمات بیمه‌ای به طور گسترده اطلاع‌رسانی شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه مطرح کرد؛ خدمات بیمه‌ای به طور گسترده اطلاع‌رسانی شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: اطلاع‌رسانی در خصوص خدمات مطلوب و حمایتی این بیمه نیازمند ورود جدی دهیاران، شوراها، مشارکت سازمان‌های وابسته و روستاییان است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه‌اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،  علی رستمی در نشست بررسی راهکارهای افزایش ضریب جذب بیمه شهرستان تربت حیدریه گفت: 23 هزار خانوار واجد شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر هستند و نیاز است که بخشداران و دهیاران شهرستان به این حوزه ورود جدی کنند و با فرهنگ سازی و واطلاع رسانی دقیق و جامع بتوانند با همکاری سایر ارگانها و نهادها ضریب نفوذ بیمه را در سطح شهرستان افزایش دهند.

وی ادامه داد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر دارای مزایا و خدمات ارزنده‎ای است، این طرح نیازمند اهتمام و همکاری تمامی ارگان‌ها و نهادهای سطح شهرستان است، بنابراین تمام تلاشمان را برای اجرای همه جانبه بیمه در سطح شهرستان به کار خواهیم بست و اطلاع‌رسانی در خصوص خدمات مطلوب و حمایتی این بیمه نیازمند ورود جدی دهیاران و شوراها  و مشارکت سازمان‌های وابسته و همچنین روستاییان است.

محمود کاظمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خراسان رضوی نیز با بیان این که در حوزه زنان ضعیف کار کرده‌ایم، گفت: این موضوع زمانی بیشتر اهمیت می‌یابد که مشاهده می‌کنیم از مجموع 50 درصد جمعیت هدف ما که بانوان هستند تنها 13.5 درصدشان تحت پوشش این بیمه قرار دارند.

 وی ادامه داد: بنابراین ضروری است که در حوزه زنان جدی‌تر کار کنیم و همچنین در حوزه جذب جوانان نیز راهبردهای عملیاتی تری را دنبال کنیم.

وی افزود: برابر سرشماری سال 95 رتبه نخست جمعیت مشمول صندوق به استان خراسان رضوی اختصاص دارد و با بررسی‌های صورت گرفته این استان دارای بیش از 516 هزار خانوار روستایی است.

 

براساس این گزارش، این نشست با حضور معاون استاندار و  فرماندار ویژه شهرستان، مدیر صندوق استان خراسان رضوی، معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرماندار، مشاور بانوان فرماندار و دهیاران و اعضا شوراهای اسلامی بانوان، کارآفرینان و هنرمندان و معین‌های اقتصادی شهرستان برگزار شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,214
  • 4,141,687
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©