معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛ نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه اعلام کرد؛ نیاز به اطلاع‌رسانی شفاف و روشن صندوق در سطح شهرستان احساس می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه گفت: اگر افراد فاقد بیمه از برکات و مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر مطلع شوند، برای حفظ شان و منزلت و تضمین آینده خویش قطعا عضو صندوق خواهند شد.


 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر، علی اکبر اسحاقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ابرکوه، در دیدار با حسن ابراهیمی بزرگترین مشکل صندوق را نحوه تعامل صندوق با کارگزاران عنوان کرد و گفت: صندوق بیمه اجتماعی حمایت و خدمات خود را به قشر ضعیف ارائه می‌دهد و در این راه باید اطلاعاتی که به مراجعین داده می شود شفاف و روشن باشد. بنابراین نیاز است که کارگزاران صندوق در شهرستان فعال و پویا باشند و لازمه این پویایی حمایت از سوی صندوق است.

وی ادامه داد: افراد فاقد بیمه اگر از برکات و مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر مطلع باشند، برای حفظ شان و منزلت و تضمین آینده خویش قطعا عضو صندوق خواهند شد.

در ادامه این دیدار حسن ابراهیمی مدیر صندوق  استان یزد گفت : صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر براساس اصل 29 قانون اساسی با هدف جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستائیان به شهرها، ‌تأمین امنیت اجتماعی و بالابردن سطح زندگی روستاییان و عشایر در مجلس ششم تصویب شد و این یکی از اقدمات بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه صندوق فرصت خوبی را برای حمایت از روستاییان و عشایر فراهم کرده است، افزود: آگاهی و اطلاع‌رسانی صحیح در زمینه فعالیت‌ها و خدمات این صندوق، زمینه‌ای برای افزایش افراد تحت پوشش صندوق است.

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 564
  • 4,125,954
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©