فرماندار بندرگز مطرح کرد؛ نیاز است که تبلیغات گسترده‌ای درخصوص صندوق صورت گیرد

فرماندار بندرگز مطرح کرد؛ نیاز است که تبلیغات گسترده‌ای درخصوص صندوق صورت گیرد

فرماندار بندرگز گفت: به دلیل دسترسی کمتر جامعه روستاییان و عشایر به شبکه‌های اجتماعی نیاز است که تبلیغات گسترده‌ای درخصوص صندوق صورت گیرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، احمدی فرماندار و  مهرگان‌فر معاون هماهنگی امور عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری بندرگز در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان با دانیال پولادوند مدیر این صندوق دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار فرماندار بندرگز خواستار گسترش سطح اطلاع‌رسانی خدمات صندوق در شهرستان شد و گفت: ممکن است کشاورزان، روستائیان و عشایر به دلیل دسترسی کمتر به شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ای اطلاعات و آگاهی کافی نسبت به وجود این صندوق نداشته باشند بنابراین نیاز است که تبلیغات بیشتری در این خصوص صورت بگیرد.

 

وی ادامه پولادوند مدیر صندوق ضمن گزارشی از عملکرد صندوق در شهرستان بندرگز افزود: خوشبختانه تاکنون توانسته‌ایم حدود 40 درصد از جامعه هدف صندوق را در شهرستان تحت پوشش بیمه قرار دهیم و هم اکنون 200 خانوار شهرستان مستمری‌بگیر صندوق هستند.

وی همچنین خواستار تلاش و همکاری بیش از پیش مسئولان شهرستان بندرگز برای معرفی بیشتر صندوق و خدمات و مزایای آن شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,226
  • 4,129,490
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©