معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر مطرح کرد؛ بیمه اجتماعی امنیت روانی و اعتماد بنفس روستاییان را تأمین می‌کند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر مطرح کرد؛ بیمه اجتماعی امنیت روانی و اعتماد بنفس روستاییان را تأمین می‌کند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر گفت: باید خدمات صندوق در بین روستاییان ترویج و اطلاع‌رسانی شود، تا نگرانی روستاییان نسبت به آینده کاهش یابد و از مهاجرت آنها به شهرها و ایجاد مشاغل کاذب و حاشیه‌نشینی جلوگیری شود.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، محمد حیدری در گفتگو با حسین جعفرخادم گفت: بیمه اجتماعی به دلایل گوناگونی بسیار حائز اهمیت است و امنیت روانی و اعتماد بنفس بیمه شده را تضمین و تأمین می‌کند.

وی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر و نتایج حاصل از آن را یکی از دستاوردهای مهم دولت برشمرد و گفت:  باید خدمات صندوق در بین روستاییان ترویج و اطلاع‌رسانی شود، تا به عنوان قشر مولد جامعه نگرانی آنها نسبت به آینده کاهش یابد و از مهاجرت آنها به شهرها و ایجاد مشاغل کاذب و حاشیه‌نشینی جلوگیری شود.

معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه خرمشهر، امنیت غذایی کشور را در گرو تلاش و کوشش همه جانبه کشاورزان روستاییان و عشایر دانست و حمایت از این قشر را ضامن خودکفایی در حوزه غذایی کشور و عدم وابستگی به دیگر کشورها برشمرد.

وی افزود: یکی از نتایج بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر، تثبیت جمعیت روستایی و حفظ رسته‌های شغلی کشاورزی و دامپروری در روستا است. همچنین به وسیله این قشر انتقال فرهنگ، تجربیات و مهارتهای آنها به نسل جدید ارتقاء پیدا می‌کند و همچنین جوانان و نسل جدید از پدران و نیاکان خود و کسانی که در رسته‌های شغلی و مهارت‌های سنتی فعال هستند بهره می‌گیرند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,030
  • 4,129,294
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©