معاون فرماندار ویژه طبس مطرح کرد؛ تاکید بر گسترش ضریب پوشش بیمه در شهرستان طبس

معاون فرماندار ویژه طبس مطرح کرد؛ تاکید بر گسترش ضریب پوشش بیمه در شهرستان طبس

معاون فرماندار ویژه طبس بر گسترش ضریب پوشش بیمه در سطح شهرستان دستور داد.


 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، اسدی سرپرست صندوق استان خراسان جنوبی ضمن شرکت در جلسه ستاد راهبردی شهرستان بطور جداگانه با معاونت محترم استاندار و معاون فرماندار ویژه شهرستان طبس و امام جمعه شهرستان دیدار کرد.

در این دیدارها سرپرست صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی ضمن بیان اهداف و ماموریت‌های صندوق بر گسترش بیمه در شهرستان و تعامل و همکاری و مساعدت دستگاه‌های عضو ستاد تاکید کرد.

معاون محترم فرماندار ویژه طبس باتاکید بر گسترش ضریب پوشش بیمه در شهرستان دستور همکاری و مساعدت لازم دستگاه‌های عضو ستاد را صادر کرد و خواهان همکاری بیشتر با کارگزاران و مجموعه صندوق در جهت پوشش بیشتر جامعه هدف شد.

وی در ادامه خواهان پیگیری دلایل ریزش‌های بیمه شهرستان از طرف مجموعه صندوق و ابلاغ آن به بخشداران جهت جلوگیری از ریزش بیمه در شهرستان شد

 

استقبال امام جمعه شهرستان طبس از بیمه صندوق اجتماعی

در دیدار سرپرست صندوق استان خراسان جنوبی با امام جمعه شهرستان طبس، حجت الاسلام و المسلمین محمدی ضمن استقبال از این طرح برای جامعه روستایی و محروم شهرستان آمادگی خود و سازمان تبلیغات رو در جهت ترویج و ابلاغ موضوع از طریق تریبونهای در اختیار اعلام

نمودند .

 

سرپرست استان خراسان جنوبی، به‌منظور تبیین برنامه عملیاتی و خواسته های مدیریت استان و بررسی سایر مسائل داخلی جلسه جداگانه‌ای با کل کارگزاران شهرستان برگزار کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©