تسهیل در بیمه شاغلین خانگی استان البرز

تسهیل در بیمه شاغلین خانگی استان البرز

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: افرادی که در سال 99 در مشاغل خانگی مشغول به کار شده‌اند می‌توانند بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شوند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، هادی بشیری در نشستی با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز که به منظور تسهیل و تسریع در فرایند بیمه شدن افراد شاغل در مشاغل خانگی برگزار شد، گفت: صندوق بیمه اجتماعی و کارگزاران استان آمادگی کامل دارند تا افرادی که در مشاغل خانگی مشغول به فعالیت هستند و فاقد بیمه اجتماعی هستند را بیمه کند تا آنها نیز بتوانند همانند کارمندان و کارگران از مزایای بیمه‌ای برخوردار شوند.

 

تعهدات بلند مدت بیمه موثر در تامین آتیه افراد

در ادامه فلاح‌نژاد مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: با توجه به تعداد زیاد شاغلین خانگی دراستان در مرحله اول افرادی که در سال 99 در مشاغل خانگی مشغول به کار شده‌اند با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری صندوق می‌توانند عضو صندوق شوند .

وی تاکید کرد: این صندوق می تواند با انجام تعهدات بلند مدت بیمه ای تأثیر  زیادی در تأمین آتیه افراد  داشته باشد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,171
  • 4,129,435
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©