ستاد راهبردی صندوق در شهرستان مینودشت فعال شد

ستاد راهبردی صندوق در شهرستان مینودشت فعال شد

فرماندار مینودشت گفت: مجموعه بخشداران، دهیاران و دستگاه های اجرایی مرتبط با موضوع بایستی با کارگزاران این صندوق در شهرستان همکاری کنند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند در جلسه ستاد راهبردی صندوق در فرمانداری شهرستان مینودشت با اشاره به فعالیت مردم این شهرستان در بخش کشاورزی و صنایع دستی گفت: این شهرستان ظرفیت بالایی برای جذب بیمه‌شدگان جدید دارد و می‌توان با همکاری دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد به سرعت به اهداف و برنامه‌های صندوق در مینودشت دست یافت.

در ادامه این نشست حسینی نیا فرماندار شهرستان مینودشت با اشاره به فعال شدن ستاد راهبردی در شهرستان، گفت: به منظور معرفی خدمات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی نیاز است که مجموعه بخشداری‌های مرکزی و کوهسارات این شهرستان، دهیاران و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با کارگزاران این صندوق برای معرفی خدمات و مزایای بیمه همکاری کنند.

در پایان این جلسه حکم مستمری 4 نفر از مستمری بگیران این استان اعطاء شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©